DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Nové akce

 

 V tomto roce 2013 budu usilovat o léčbu Marfanova syndromu a to kolagenem. Již se mi ozvali 3 odborníci, kteří projevili zájem.

V současné době se kolagen používá na omlazení - proti vráskám, proti striím atd. Přestaňme brát kolagen pouze jako drahý kosmetický přípravek, ale jako léčebnou kůru pro pacienty s Marfanovým syndromem.

Kolagenová výživa je zcela nový přístup v péči o tkáně obsahující kolagen. Uživatelé mohou na své „vlastní kůži" poznat, co může způsobit přírodní kolagen „zevnitř". Kolagen má velkou pevnost v tahu a je hlavní složkou chrupavky , vazů, šlach, kostí a kůže. Posiluje krevní cesty a hraje roli ve vývoji tkáně. Je přítomen v rohovce a čočce oka v krystalické formě.

Jak kolagen funguje:
Kolagen funguje ruku v ruce s elastinu v podpoře tělesných tkání. V podstatě to dává formu tělesných tkání a poskytuje pevnost a sílu, elastin dává stejné tělesné tkáně mnohem potřebují flexibilitu. Tato kombinace kolagenu a elastinu je velmi důležitá v mnoha částech těla, včetně, ale ne pouze, plic, kostí a šlach. Dokonce i cévy Opírají se o kolagenu a elastinu.

 

Monika Bartošová